انتخاب قوی ترین ورزشکار سال 94

­با برگزاری مسابقات آزاد سنگ کشور
قویترین ورزشکار زورخانه ای سال 94 انتخاب می شود

 

 

بر اساس تقویم ورزشی سال1394"دومین دوره ­مسابقات آزاد سنگ کشور "برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، این رقابتها مقارن با ایام ولادت امام محمد باقر(ع) در رده سنی آزاد برگزار خواهد شد.

زمان پذیرش این مسابقات یک روزه، جمعه 28 فروردین94 ساعت 7/30 صبح و آغاز مسابقه همان روز ازساعت 9 صبح و طبق آیین نامه قوانین و مقررات مسابقات زورخانه ای (مندرج در سایت­ فدراسیون) با محاسبه تعداد بیشترین رکورد سنگ با وزن هر جفت100کیلوگرم که تعداد 5جفت پرس آن اجباری است، برای"انتخاب قویترین ورزشکار زورخانه ای سال1394" برگزار و به قهرمانان اول تا سوم، مدال و حکم قهرمانی و چهارم تا ششم حکم قهرمانی اهدا و به مقام اول نیز جایزه ویژه تعلق می گیرد.

در مسابقات آزاد، پذیرش شرکت کنندگان از سراسر کشور نامحدود است و نیاز به ارائه معرفی نامه و کمیت ( تعداد ) و کیفیت ( نتایج ) شرکت کنندگان در ارزیابی استانها لحاظ می گردد.

شایان ذکر است محل برگزاری این مسابقات و پیکار مدعیان کسب عنوان قویترین ورزشکار زورخانه ای 94، متعاقباً اعلام می گردد.

خاطر نشان می گردد اولین دوره این رقابتها سال گذشته همزمان با بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با عنوان یادوراه امام خمینی (ره) 16 خرداد ماه 1393 در زورخانه ملی شهید فهمیده تهران برگزار و در آن مهدی رفعتی (سمنان) توانست با کسب مقام اول این مسابقات، عنوان قویترین ورزشکار زورخانه ای سال 1393 را از آن خود کند و حسین شاهپروری (تهران) و مهدی سلیمی (قزوین) نیز به ترتیب در سکوی های دوم و سوم قرار گرفتند.

 

         

/ 0 نظر / 48 بازدید