حضور رییس فدراسیون در زورخانه پهلوانپور

 

 

 

 

حضور مسئولین فدراسیون در زورخانه پهلوان پور

   رییس فدراسیون: برای ترویج این ورزش باید خوبیهای زورخانه در جامعه بیان شود

     زورخانه روها هر کدام می توانند یک رسانه باشند تا لذت حضور در زورخانه را برای عموم مردم تبلیغ کنند

فرهاد طلوع کیان، رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای از زورخانه پهلوان پور تهران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، محمد نجات مهر، عباس قنبری، قاسم خوش هیکل آزاد، سعید شمس کلاهی، رضا قدیانی، حمیدرضا اعرابی، محمد سرابی، مسعود علیپور، سیروان نوروزی، علیرضا فرجی، مصطفی نیکبخت، امیرحسین صفیاری، غلامعلی محمودزاده و ... همراه با رییس فدراسیون از حاضرین زورخانه بودند که مورد استقبال علی نعیمی، مدیر زورخانه و علی نوری، پیشکسوت گود قرار گرفتند.

طلوع کیان پس از پایان ورزش ضمن قدردانی از فعالیت های خیرخواهانه مدیر و اهالی زورخانه پهلوان پور مثل حضور در آسایشگاه کهریزک اظهار داشت : امروزه هر چه کار خیر و خداپسندانه در جامعه دیده می شود یادگار نیاکان متدین و هوشمند ما و برخاسته از  گود زورخانه  است .

رییس فدراسیون در ادامه افزود : اگر ما بخواهیم حضور عموم مردم در زورخانه ها بیشتر از گذشته باشد باید هر کدام از حاضرین در زورخانه ها اعم از پیشکسوتان و خیرین به عنوان یک رسانه، مبلغ فرهنگ پهلوانی در امر ترویج خوبیهای زورخانه باشند . اگر مردم بدانند حضور در زورخانه چه  لذت و حلاوتی دارد دیگر در زورخانه ها جایی برای نشستن نخواهد بود .

/ 2 نظر / 36 بازدید
فاطمه

سلام ازتون خواهش میکنم به وبلاگم بیایید واگه میتونید کمکم کنید ویه خانواده روخوشحال.خداشاهده خیلی نیازداشتم که دست به این کارزدم که اگه مجبورنبودم این کارو نمیکردم تقاضا دارم اگه میتونیدکمکمون کنیدویه بچه15ساله روازمرگ نجات بدید. یاعلی

علی

سلام وبلاگ خوبی دارید . از نوشته هی شما خوش مان آمد و بهره بردیم ..باشسپاس از کوشش های شما