تجلیل از دو رییس اسبق فدراسیون زورخانه ای
ساعت ۱٠:٥٤ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ،۱۳٩٥  کلمات کلیدی:
هم زمان با جشنهای مبعث پیامبر مهربانی
تجلیل از دو رییس فدراسیون در زورخانه شهدای کن

 

مراسم ویژه جشن بزرگ مبعث پیامبر اکرم (ص) در زورخانه جوانمردان تهران (شهدای کن) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زروخانه ای، در این جشن با شکوه که عصرگاه روز چهارشنبه مورخ پانزدهم اردیبهشت ماه سالجاری در زورخانه شهدای کن برگزار گردید، علی دادگر (سرپرست فدراسیون)، دکتر حسن غفوری فرد، امیر مهدی شیرگیر، علی اسدی دولابی (رییس هیئت تهران)، دکتر آرون (معاون آموزش و تربیت بدنی سازمان آتش نشانی تهران)، مهندس کاظم هاشم آبادی، محمد خادم، علی نوری، عباس قنبری (مسوول امور استانهای فدراسیون)، منوچهر عطاءالهی (رییس هیئت مدیره موسسه پیشکسوتان)، پهلوان آرش مردانی، علیرضا عربی (مدیر اموراداری و پشتیبانی فدراسیون)، مصطفی محمدی (مشاور فدراسیون)، محسن میرعالی (دبیر آموزش فدراسیون)، پیشکسوتان، قهرمانان و عموم مردم علاقمند به ترویج فرهنگ پهلوانی حضور داشتند.

در ابتدای برنامه تیم منتخب جوانان این زورخانه با میانداری علی جلیجو و نوای مرشد مهدی تمولی و محمدرضا سبکی به اجرای آیین های پهلوانی و زورخانه ای پرداختند که مورد استقبال و تشویق بسیار از سوی مدعوین قرار گرفت.

در ادامه علی دادگر با همراهی برادر شهیدان عسگری به پاس خدمات امیر مهدی شیر گیر در مدت مسوولیت خود در سالهای 1363 تا 1370 به عنوان رییس فدراسیون ورزش های باستانی و کشتی پهلوانی، اقدام به تقدیم طاق شال کسوت و نماد پهلوانی حماسه جوانمردانه پوریای ولی نمود.

بنابراین گزارش تقدیم طاق شال کسوت و نماد پهلوانی حماسه جوانمردانه پوریای ولی به دکتر حسن غفوری فرد که از دیگر روسای فدراسیون ورزش باستانی در سال 1370 بوده است از برنامه های این جشن بزرگ بود که توسط علی دادگر صورت پذیرفت.

لازم به ذکر است: با اهدای طاق شال و حلقه گل به دکتر آرون (معاون آموزش و تربیت بدنی آتش نشانی شهرداری تهران)، پهلوان آرش مرادنی، برخی از پیشکسوتان و ... به عنوان کسانی که قدم های موثری در ترویج فرهنگ پهلوانی و توسعه ورزش زورخانه ای برداشته اند، تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است این مراسم با اجرای آیین های زورخانه ای توسط تیم منتخب پیشکسوتان این زورخانه به پایان رسید.